Ortopeda

Ortopeda – lekarz, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób narządów ruchu. Są to głównie wady wrodzone, wady nabyte oraz zmiany pourazowe kości szkieletowych, mięśni, stawów, więzadeł jak również naczyń i nerwów.
Specjaliści w przychodni Hadmedica, przed którymi ortopedia nie ma żadnych tajemnic, w jednym punkcie skupiają się na jak najszybszym zdiagnozowaniu problemu (pomaga w tym badanie USG), a także na przywróceniu pełnej sprawności po konkretnym schorzeniu. Bardzo ważnym i nieodłącznym elementem ortopedii jest bez wątpienia kompleksowa opieka i konsultacja lekarska. Pacjent podczas całego leczenia powinien znajdować się pod stałym nadzorem ortopedy. We współczesnej medycynie stosuje się leczenie zachowawcze lub operacyjne w zależności od schorzenia bądź odniesionego urazu.


lek. med. Dariusz Bojanowski             czytaj więcej

Jest specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W 1997 roku ukończył wydział lekarski Wojskowej Akademii Medycznej. W latach 1999-2012 pracował jako asystent i starszy asystent w Klinice Traumatologii i Ortopedii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON, przy ulicy Szaserów w Warszawie. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał podczas szkoleń w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach. Specjalizuje się w protezoplastykach bioder i kolan oraz artroskopiach kolana i barku. Jednym z jego największych osiągnięć jest zdanie testowego egzaminu specjalizacyjnego z ortopedii, najlepiej w Polsce – uzyskał wynik 99 punktów.

Od DWÓCH LAT jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii Szpitala Powiatowego w Wołominie. Po 13 latach pracy w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON przy Szaserów wygrał konkurs rozpisany przez dyrekcję wołomińskiej placówki i postanowił  stworzyć „autorski” oddział.

Wykonuje:

  • Artroskopie barku, kolana i stawu skokowego
  • Protezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych
  • Choroby zwyrodnieniowe bioder i kolan
  • Paluch koślawy
  • Łokieć tenisisty
godz. przyjęć:

poniedziałek   17:00 – 20:00, 

czwartek  17:00 – 21:00


dr n. med. Robert Stępień

Skończył medycynę w 2008 roku i od tamtej pory pracuje w Klinice i Katedrze Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zdobył tam doświadczenie szczególnie w zakresie chirurgii ręki, protezo-plastyki stawów i traumatologii. Prowadzi również pracę naukowo dydaktyczną. Od 2012 roku wykonuje badania USG narządu ruchu.

godz. przyjęć:

czwartek  16:00 – 18:00

ortopeda hadmedica łokieć


 

PAKIETY