Dermatolog

Dermatolog – lekarz specjalizujący się w chorobach skóry, włosów i paznokci, a także w schorzeniach ogólnoustrojowych objawiających się na powierzchni skóry. Bardzo często dolegliwości  te mają podłoże bakteryjne, wirusowe, nowotworowe lub alergologiczne. Szybka i zdecydowana reakcja specjalisty pomaga w całkowitym wyleczeniu postępującego schorzenia.  Po wnikliwym przeanalizowaniu badań oraz przeprowadzonego wywiadu lekarz zadecyduje o dalszym leczeniu i zaproponuje najbardziej odpowiednie lekarstwa.
Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany na skórze, niezależnie od tego czy będą one nowe czy przewlekłe oraz czy będą miały charakter zanikający lub pojawiający się cyklicznie natychmiast sięgnij porady naszego specjalisty. Bardzo znane i często pojawiające się dolegliwości , z którymi nasi lekarze bardzo często mają do czynienia to: łupież,  świerzb, wszawica, liszaj opryszczka, bielactwo, zapalenie skóry, półpasiec, grzybica, trądzik, ospa wietrzna, afta czy rzeżączka.


lek. med. Katarzyna Księżopolska-Oziębło

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie specjalizuje się w dermatologii i wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

godz. przyjęć:

poniedziałek  17:45 – 20:00


lek. med. Paulina Bożek

Lekarz wojskowy, absolwentka Wydziału Wojskowo- Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbywam w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń skóry, włosów i paznokci. Wykonuję zabiegi z zakresu kriochirurgii, elektrochirurgii oraz zajmuję się oceną dermoskopową znamion skórnych oraz usunięciem chirurgicznym znamion atypowych.

godz. przyjęć:

wtorek  17:00 – 19:00


 

PAKIETY