Dermatolog

Dermatolog – lekarz specjalizujący się w chorobach skóry, włosów i paznokci, a także w schorzeniach ogólnoustrojowych objawiających się na powierzchni skóry. Bardzo często dolegliwości  te mają podłoże bakteryjne, wirusowe, nowotworowe lub alergologiczne. Szybka i zdecydowana reakcja specjalisty pomaga w całkowitym wyleczeniu postępującego schorzenia.  Po wnikliwym przeanalizowaniu badań oraz przeprowadzonego wywiadu lekarz zadecyduje o dalszym leczeniu i zaproponuje najbardziej odpowiednie lekarstwa.
Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany na skórze, niezależnie od tego czy będą one nowe czy przewlekłe oraz czy będą miały charakter zanikający lub pojawiający się cyklicznie natychmiast sięgnij porady naszego specjalisty. Bardzo znane i często pojawiające się dolegliwości , z którymi nasi lekarze bardzo często mają do czynienia to: łupież,  świerzb, wszawica, liszaj opryszczka, bielactwo, zapalenie skóry, półpasiec, grzybica, trądzik, ospa wietrzna, afta czy rzeżączka.


lek. med. Paulina Bożek

godz. przyjęć:
wtorek 16:15-18:15

Konsultacje dermatologiczne w przychodni Hadmedica przeprowadza lek. med. Paulina Bożek – absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie medyczne zdobywała w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń skóry, włosów i paznokci. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Wykonuje zabiegi z zakresu kriochirurgii, elektrochirurgii oraz zajmuje się oceną dermo-skopową znamion skórnych oraz chirurgicznym usuwaniem znamion atypowych.

PAKIETY Skip to content